Skip to content

Technologie pro váš dům

Řízené větrání s rekuperací

Realizujeme výhradně rekuperaci Futura českého výrobce Jablotron. Předností větrací jednotky je řízený entalpický výměník. Proces zpětného získávání tepla je řízený, algoritmus ho ovlivňuje dle požadavků zákazníka. Zásadní inovací je skutečné zónové řízení větrání VarioBreeze, ve zkratce větrat kde a kdy je třeba. Systém je možno doplnit o chladící/topný modul CoolBreeze, který zajišťuje ohřátí nebo ochlazení čerstvě přiváděného vzduchu. Celý Systém 21 doplňuje bojler Ambienta W druhé generace. 

Inteligentní elektroinstalace

Kromě klasické elektroinstalace, od zařízení přípojky až po montáž osvětlení a výslednou revizi, realizujeme také inteligentní elektroinstalaci. S nárůstem technologií v rodinných domech se centrální řízení přímo nabízí. Spolupracujeme s českým výrobcem ELKO EP a dodáváme jejich systém iNELS. Poradíme i s výběrem osvětlení, navrhneme kamerový systém. 

Stínící technika

Realizujeme venkovní žaluzie české výroby (Kasko, Isotra), markýzy, bioklimatické hliníkové pergoly Artosi českého výrobce Isotra a hliníkové zimní zahrady německého výrobce Heroal. Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

Elektrické podlahové topení

Jsme certifikovaným montážním partnerem českého výrobce Fenix. Realizujeme především topné folie Ecofilm a topné kabely a rohože.

Centrální vysavač

Připravíme instalaci vedení pro centrální vysavač. Můžete využít řadu moderních prvků, jako je hadici ve zdi Hide Hose, vysunovací hadici VROOM, hadici na zdi WallyFlex, robotický vysavač přímo napojený na centrální. Agregáty nabízíme Beam a Husky.

Fotovoltaické elektrárny

Pružně reagujeme na potřeby trhu i našich zákazníků, nabízíme tedy také instalaci fotovoltaických elektráren a dobíjecích stanic. Tomuto tématu se věnují samostatné webové stránky.

poptávka

Máte zájem o technologie? Kontaktujte nás.