Skip to content

O NÁS

KDO JSME

V-SYSTEMS je logickým vyústěním mnohaletých pracovních zkušeností a našeho celoživotního zájmu o moderní technologie, které vašemu domovu přinesou komfort a bezpečí. V tomto duchu jsme vybudovali náš vlastní domov a můžeme takovým udělat i ten váš. Spolupracujeme s předními českými výrobci technologií světové úrovně.

Řešíte-li rekuperaci vzduchu, elektroinstalaci (klasické elektrické rozvody, TV a datové rozvody, EZS, kamerové systémy), stínící techniku, nebo uvažujete i o centrálním řízení domu (inteligentní elektroinstalaci), jste na správném místě. Všechny tyto moderní technologie jsme sami realizovali na našem vlastním domě, kam se můžete přijet podívat a všechno si na místě vysvětlíme.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.

Co nás odlišuje

Inovativní technologie

Klademe důraz na kvalitní moderní technologie předních českých firem, které jsou špičkou ve svém oboru i ve světovém měřítku.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Díky široké nabídce služeb nemusíte shánět různé dodavatele na jednotlivé technologie, vše řešíte přes jednoho člověka, ušetříte čas a peníze.

kreativní řešení

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru umíme dobře poradit a najít optimální řešení, které bude vyhovovat vašim požadavkům.

máme odžito

Nabízené technologie jsme sami realizovali nejen u našich klientů, ale také v našem vlastním domě. Víme přesně, jak fungují a jaké mají výhody.